Proces

Výběr uchazečů na Ukrajině:

Na Ukrajině důsledně vybíráme vhodné kandidáty pro práci v ČR v několikastupňovém kvalifikačním procesu.

Naši odborníci osobně objíždění průmyslové podniky v regionech Ukrajiny a oslovují kvalifikované pracovníky, ze kterých následně vybíráme nejvhodnější kandidáty.

Při výběru se hodnotí profesní a lidská způsobilost, bezúhonnost a dosavadní pracovní historie, schopnost se naučit cizí jazyk a přizpůsobit se cizímu prostředí, vnitřní a vnější motivace pro dlouhodobou práci v zahraničí.

Příprava budoucího zaměstnance na Ukrajině:

Po odsouhlasení vhodného kandidáta budoucím zaměstnavatelem začíná proces přípravy budoucího zaměstnance v našem centru ve Lvově ( v těsném sousedství Generálního konzulátu ČR ):

  • Asistence při vyřizování všech potřebných dokumentů pro získání zaměstnanecké karty
  • Jazykový kurz českého jazyka s ohledem na budoucí pracovní zařazení
  • Kurz přizpůsobení se kulturním a pracovním zvyklostem v České republice
  • Závěrečné prověření zvládnutí přípravy před vysláním pracovníka do České republiky

Po příjezdu do České republiky:

Asistujeme při dokončení procesu získání zaměstnanecké karty po příjezdu budoucího zaměstnance do České republiky. Zajistíme pracovníkovi bezplatný bankovní účet s platební kartou u české renomované banky a české mobilní číslo s výhodným tarifem pro volání na Ukrajinu. Poskytujeme následnou podporu všem pracovníkům v prvních měsících práce v ČR v jejich rodném jazyce ( ukrajinština nebo ruština )

Ručíme za kvalitu pracovníků. V případě, že se pracovník v prvních třech měsících pracovního procesu prokáže jako nevhodný, zajistíme bezplatně náhradu.

 

Máte zájem o detailní informace?

Kontaktujte nás

 

 

select.jpg