O nás

Jsme česká personální agentura, která se specializuje na získávání kvalifikovaných a spolehlivých pracovníků z Ukrajiny, Běloruska, Moldávie a Gruzie do stálého pracovního poměru pro podniky v České republice

Sesterské společnosti Poly Search spol. s r.o. se sídlem v Praze a společnost  ТзОВ " ПоліСерч" se sídlem ve Lvově  mají společný český management s dlouholetou mezinárodní zkušeností (EU, USA a východní Evropa).

Český management má 25 let zkušeností s podnikáním i s vedením projektů a lidí na Ukrajině a v České republice. Ukrajinský management má 20 let zkušeností se zaměstnáním v České republice a vedením lidí i projektů na Ukrajině. Společně pak máme detailní znalost kulturních i pracovních zvyklostí v České republice a na Ukrajině, což je základním pilířem našeho úspěchu.

Získáváním pracovníků na Ukrajině a v Bělorusku v rámci vládního projektu "Kvalifikovaný zaměstnanec" ( dříve  "Režim Ukrajina")  se zabýváme již 6 let a k dnešnímu dni máme 148 spokojených zákazníků - výrobních podniků, pro které jsme zprostředkovali více než 2.750 pracovníků. Reference Vám rádi na vyžádání poskytneme.

Disponujeme potřebnými povoleními od Ministerstva práce a sociálních věcí České republiky i od Ministerstva práce Ukrajiny.

Povolení CZ Povolení UA