Pracovníci z Ukrajiny

V rámci projektu Režim Ukrajina pomáháme obsazovat volné pracovní pozice v českých výrobních společnostech, které mají dlouhodobě problém získat potřebné množství tuzemských zaměstnanců pro naplnění svých cílů a kvót. Tyto pracovní pozice obsazujeme kvalifikovanými ukrajinskými pracovníky

 

Průběh vyhledávání potencionálních pracovníků

Náš personální tým na Ukrajině vytipuje na základě klíčových kritérií kvalifikované pracovníky v průmyslových podnicích nebo našich databázích, které následně osloví. Dále naši odborní personalisté a zaměstnanci zajistí pohovory s ukrajinskými pracovníky a posoudí způsobilost, kvalifikovanost a předpoklady k dlouhodobému výkonu práce v zahraničí. Důkladně prostudují veškeré doklady o kvalifikaci, reference, pracovní knížky i osobní doklady a zkontrolují uchazečovu bezúhonnost. Důraz je kladen i na zdravotní stav pracovníka. Uchazeč podstoupí zdravotní prohlídku a doloží potvrzení o aktuálním zdravotním stavu. Pokud pracovník splní veškeré podmínky, zkompletujeme jeho dokumenty, vyhotovíme profil uchazeče a následně ho nabídneme na odpovídající pracovní místo. 

 

Příprava vybraných kandidátů pro práci v ČR

Námi vybraní vhodní uchazeči pro práci v České republice jsou vybaveni pro absolvování kurzu českého jazyka. Budou provedeni kulturními odlišnostmi mezi Českou republikou a Ukrajinou. A v neposlední řadě budou uchazeči školeni o pracovních standardech, které jsou očekávány v České republice. 

Po absolvování veškerých školení zkompletujeme veškerou dokumentaci týkající se vybraného uchazeče pro získání zaměstnanecké karty. Zajistíme celý proces získání zaměstnanecké karty na Ukrajině. Postaráme se o získání zdravotního pojištění. A následně vybraného ukrajinského pracovníka dopravíme do České republiky. 

 

Podpora pro pracovníky i zaměstnavatele

Nemusíte mít obavy. Vyhledáním a dopravením vybraného pracovníka nebo pracovníků to pro nás nekončí. Po celou dobu vám budeme asistovat a pomáhat. 

Při příjezdu zajistíme pracovníkům dokončení procesu získáním zaměstnanecké karty pro Českou republiku. Každému pracovníkovi pomůžeme vytvořit bankovní účet s platební kartou u renomované české banky. Zajistíme české telefonní číslo včetně tarifu se zvýhodněným voláním na Ukrajinu. Pro ukrajinské pracovníky je vytvořena informační linka, která funguje v pracovních dnech od 9:00 do 17:00 hod. Pro zaměstnavatele je taktéž vytvořena telefonická podpora ve stejných dnech a časech. Samozřejmostí je i pomoc při veškerých administrativních procesech týkajících se projektu Režim Ukrajina, přijetí a adaptaci pracovníka v novém prostředí. 

electrician-1080554-960-720.jpg